המותגים

וולוו רכבים

וולוו הנה אחד ממותגי הרכב המובילים, הותיקים והמוכרים בעולם כולו, החברה נוסדה בשוודיה ב 1927 ומאז חרטה על דיגלה את ערכי הבטיחות, האיכות ואיכות הסביבה.
כיום לחברה מגוון דגמי יוקרה מתקדמים בעלי עיצוב סקנדינבי יוצא דופן, ופתרונות טכנולוגיים ייחודיים ומובילים בענף הרכב, במיוחד בתחומי הבטיחות והשמירה על איכות הסביבה.
דגמי וולו השונים נמכרו בישראל כבר מתחילת שנות השלושים, ב-1967 ייסד מאיר קז ז"ל את "מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ", למכוניות וולוו מעמד מיוחד בשוק הישראלי והיא אחד ממותגי היוקרה הנפוצים ביותר בישראל, מאז 1967 מכרה "מאיר" כ-50,000 מכוניות וולוו בישראל ולאורך שנים שימשה וולוו כמכונית השרד הרשמית של מדינת ישראל.

מעבר לאתר

וולוו משאיות

VolvoTrucks הוא אחד ממותגי המשאיות הכבדות הגדולים ביותר בעולם, יצרן המציע פתרונות הובלה מלאים ללקוחות הפרוסים על פני יותר מ-140 מדינות. איכות והתמקדות בלקוח הם ערכי ליבה בפעולות החברה. מבנה הייצור של וולוו מבוסס על נוכחות עולמית עם ייצור ב-16 מדינות. חלק ניכר מקיבולת הייצור נמצא בשבדיה, בלגיה, ברזיל וארה"ב. פעולות השירות והמכירות ההולכות וגדלות של VolvoTrucks מבוססות על מוכוונות לקוח ונתמכות על ידי רשת עולמית עם יותר מ-2,300 נקודות שירות. קו המוצרים של VolvoTrucks נע בין משאיות לחלוקה עירונית עבר דרך משאיות בינונית ועד משאיות כבדות להובלה בין יבשתית. מוצרי החברה כוללים גם מגוון רחב של פתרונות הובלה, המבטיחים את זמן הפעילות של המשאית, פרודוקטיביות הנהג וכן בטיחות וחיסכון בדלק. שירותים אחרים כוללים, בין השאר, מימון, ליסינג, ביטוח, פתרונות IT ופעולות לוגיסטיות. ערכי הליבה של החברה הם בטיחות, איכות סביבה ואיכות.

מעבר לאתר

וולוו ציוד מכני הנדסי (צמ"ה)

וולוו ציוד מכני הנדסי VCE מציעה מגוון רחב של כלי צמ"ה איכותיים, חסכוניים בצריכת דלק, בטוחים, וידידותיים לסביבה ולמפעיל, עם שירות איכותי ,יעיל ומיומן לכל לקוחותיה מסביב לעולם. מגוון הכלים המוצעים כולל למעלה מ-150 דגמים שונים ובהם מחפרים, מעמיסים אופניים, ציוד סלילה ומובילי עפר מפרקיים. חברת "מאיר" החלה בייבוא ציוד מכני הנדסי של חברת וולוו BM בשנת 1971. איכות הכלים בשילוב עם רמת השירות של "מאיר", הביאו לכך שבשנים האחרונות דגמי הצמ"ה של וולוו תופסים מעמד בכיר בפלחי השוק העיקריים בו הם מתמודדים.

מעבר לאתר

הונדה רכבים

חברת "מאיר" קיבלה את הזיכיון לייבא מכוניות הונדה בשנת 1989 וכך בישרה לשוק הישראלי על עידן חדש של רכבים יפניים איכותיים. ב-1992 החלה חברת מאיר בייבוא אופנועים וטרקטורונים מבית הונדה. הדגמים הראשונים שייבואו לישראל מארה"ב היו דגמי הסיוויק אשר מיד עם השקתם הפכו להצלחה מסחררת בשוק הישראלי ולאחר מכן דגמי האקורד. כיום יש בישראל רשת ענפה של מרכזי שרות מודרניים ורשת מכירות בפריסה רחבה.

מעבר לאתר

הונדה אופנועים

בספטמבר 1948 הקים סויצ'ירו הונדה, את הונדה מוטור, מתוך הבנה שקיים צורך בתחבורה זולה ובסיסית בזמנים הקשים של יפן אחרי מלחמת העולם השנייה.
בראשית דרכה, ייצרה הונדה מנוע עזר לאופניים, ועד לשנת 1960 יצרה החברה אופנועים בלבד. החל משנה זו היא התחילה לייצר גם מכוניות קטנות בעיקר לשוק היפני. במהלך שנות ה 60 התקדמה החברה בפיתוח ושיפור האופנועים שייצרה, ובהדרגה הם הפכו ברי השוואה ולעתים אף עלו על האופנועים האירופאים שהובילו באותה תקופה. תהליך זה בא במקביל להשתתפות המסיבית במרוצי אופנועים, ובמיוחד במרוצי הגראנד פרי שם הונדה השיגה עליונות בקטגוריות רבות. ב – 1969 הוציאה הונדה אופנוע שיהפוך אותה ליצרנית מובילה. היה זה ה- CB750, אופנוע כביש בעל מנוע ארבע צילינדרים לרוחב שעלה בכוח מנועו בצורה משמעותית על אופנועיי המתחרים. מרגע זה הפכה הונדה ליצרן האופנועים הגדול בעולם ומאז היא מובילה את התחום.
בתחום האופנועים הציגה הונדה בסוף שנות ה-70 את הגולד ווינג, אופנוע גדול ממדים שמתאים במיוחד לשוק האמריקאי. הוא מיוצר מאז ללא הפסקה בנימכר בעיקר בארצות הברית כשהוא הולך ומשמין וכיום מגיע נפח מנועו ל-1800 סמ"ק. ב- 1992 הובילה הונדה את שוק אופנועיי הסופר ספורט הגדולים כשהיא מציגה את ה- CBR900RR שהיה אופנוע חזק במיוחד וייחודו במשקל הקל שלו. מגמה זו המשיכה מאז אצל כל יצרניות האופנועים אך להונדה זכות ראשונים.

מעבר לאתר

הונדה מנועים וגנרטורים

מנועי הונדה בהספקים מ 1.0 כ"ס עד 25 כ"ס מסופקים ליצרני ציוד מגוון בעולם כולו, ובהם יצרני גנראטורים, משאבות, ציוד גנון ועוד. הונדה מייצרת על בסיס מנועים אלו ציוד מושלם ואיכותי במיוחד: גנראטורים, משאבות, מכסחות דשא, גוזמי גדר חי, מפוחים וציוד מגוון. מחלקה נפרדת בתוך הונדה, מייצרת מנועים ימיים חיצוניים בהספקים הנעים בין 2 כ"ס ועד 250 כ"ס. כלל המוצרים באגף מובילים את כל השוק בחדשנות ומספקים יתרונות רבים וברורים למשתמש הסופי. מגוון רחב מהציוד המיוצר על ידי הונדה מיובא ומסופק ע"י חברת "מאיר" במשך שנים רבות ללקוחות המוסדיים והפרטיים ולשביעות רצונם.

מעבר לאתר

רנו משאיות

תובלת יבשתית מניעה את הכלכלה העולמית המודרנית ומקשרת את העסקים לכל השווקים בעולם Renault-Trucks מספקת שירותים באיכות גבוהה, באופן מדויק, מהיר ומותאם ללקוח. חברת Renault-Trucks היא החברה השנייה בגודלה בקבוצת וולוו העולמית. Renault-Trucks מתכננת,מייצרת ומפיצה את המגוון הגדול והרחב ביותר של רכבים מסחריים לתחומי האספקה,ההפצה,הבנייה,ההובלה למרחקים ארוכים, ואף ליישומים צבאיים. כמו גם שירותים ייעודיים לרכבים ושירותים ייעודיים לפונקציות הובלה. התכנון והייצור של הרכבים מתבצעים בצרפת. מדיניות החברה,השירותים שהיא מעניקה ורשת ההפצה של Renault-Trucks מבטיחים איכות ושירות ברמה בינלאומית תוך הקפדה על אספקת חלקים ביותר מ-100 מדינות. Renault-Trucks מעסיקה יותר מ-14,000 עובדים ולרשותה 1,200 נקודות מכירה ושירות באירופה,4 מפעלי ייצור בצרפת ו-8 מרכזי הרכבה בעולם.

מעבר לאתר

מאיר טרייד

מאיר טרייד-אין הינה זרוע המכירה והקנייה של רכבים מיד שנייה של קבוצת מאיר כאשר עיקר פועלה ממוקד במותגי הפרמיום של הקבוצה: וולוו, ודגמי הפרמיום של הונדה. זרועה זו הוקמה על מנת להעניק מטריית שירות ומכירות רחבה ומקצועית ללקוחות רכבי הפרימיום, ומבטיחה לקהל הרוכשים התחייבות ומחויבות ארוכת טווח.

מעבר לאתר

חברת מאיר

קבוצת הרכב מעסיקה למעלה מ-2500 עובדים ומפעילה 32 סוכנויות מכירה ברחבי הארץ ויותר מ-60 מוסכים ומרכזי שירות.

מעבר לאתר

ק.ל.ס קפיטל בע"מ

קבוצת ק.ל.ס הינה חברת מימון לרכב הקיימת למעלה מ- 17 שנה. יים עבור לקוחותיה. החברה מפתחת מודלים פיננסים מתקדמים לניהול אשראי אשר תורמים למיקסום אפשרויות המימון העומדות בפני הלקוחות. החברה פועלת בתחום מתן אשראי לרכב ועובדת עם מספר יבואני רכב מובילים בארץ. יש לנו את היכולת להציג את הפתרונות הנכונים והמתאימים ללקוח לפי סוג העסקה/רכב/יבואן. לחברה פיזור גדול הן בלקוחות קמעונאים והן באשראי.

מעבר לאתר

DRIVE

מרכז החדשנות לתחבורה חכמה הראשון מסוגו בישראל הכולל מגוון פעילויות שמטרתן לעזור לחברות סטארטאפ לגבש הבנה מעמיקה על המוצר שלהן ליצור שותפויות משמעותיות עם החברות המובילות בתחום.

DRIVE הוקם על ידי 'מאיר חב' למכוניות ומשאיות", ובחסות שותפים מובילים בתחום, וביניהם יצרניות הרכב וולבו, הונדה סיליקון וואלי, חברת השכרת הרכב הבינלאומית 'הרץ', חברת הטלמטיקס איתוראן ו ICAR מאוניברסיטת קלמזון

המרכז משלב אקסלרטור ומעבדות ניסוי מתקדמות לצד חללי עבודה משותפים ומציע לסטארטאפים בכל השלבים, הדרכה ומומחיות בשוק אשר יסייעו להם להאיץ את הפיתוח העסקי והטכנולוגי. השותפים יציעו למיזמים השונים סיוע בהבנת השוק, השקעות אופציונליות, פיתוח אב טיפוס, שדה ניסויים לפיתוחיהם וחיבורים ללקוחות פוטנציאליים.

מעבר לאתר