חברת מאיר

קבוצת הרכב מעסיקה למעלה מ-2500 עובדים ומפעילה 32 סוכנויות מכירה ברחבי הארץ ויותר מ-60 מוסכים ומרכזי שירות.

מעבר לאתר

וולוו רכבים

וולוו הנה אחד ממותגי הרכב המובילים, הותיקים והמוכרים בעולם כולו, החברה נוסדה בשוודיה ב 1927 ומאז חרטה על דיגלה את ערכי הבטיחות, האיכות ואיכות הסביבה.
כיום לחברה מגוון דגמי יוקרה מתקדמים בעלי עיצוב סקנדינבי יוצא דופן, ופתרונות טכנולוגיים ייחודיים ומובילים בענף הרכב, במיוחד בתחומי הבטיחות והשמירה על איכות הסביבה.
דגמי וולו השונים נמכרו בישראל כבר מתחילת שנות השלושים, ב-1967 ייסד מאיר קז ז"ל את "מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ", למכוניות וולוו מעמד מיוחד בשוק הישראלי והיא אחד ממותגי היוקרה הנפוצים ביותר בישראל, מאז 1967 מכרה "מאיר" כ-50,000 מכוניות וולוו בישראל ולאורך שנים שימשה וולוו כמכונית השרד הרשמית של מדינת ישראל.

מעבר לאתר

וולוו משאיות

VolvoTrucks הוא אחד ממותגי המשאיות הכבדות הגדולים ביותר בעולם, יצרן המציע פתרונות הובלה מלאים ללקוחות הפרוסים על פני יותר מ-140 מדינות. איכות והתמקדות בלקוח הם ערכי ליבה בפעולות החברה. מבנה הייצור של וולוו מבוסס על נוכחות עולמית עם ייצור ב-16 מדינות. חלק ניכר מקיבולת הייצור נמצא בשבדיה, בלגיה, ברזיל וארה"ב. פעולות השירות והמכירות ההולכות וגדלות של VolvoTrucks מבוססות על מוכוונות לקוח ונתמכות על ידי רשת עולמית עם יותר מ-2,300 נקודות שירות. קו המוצרים של VolvoTrucks נע בין משאיות לחלוקה עירונית עבר דרך משאיות בינונית ועד משאיות כבדות להובלה בין יבשתית. מוצרי החברה כוללים גם מגוון רחב של פתרונות הובלה, המבטיחים את זמן הפעילות של המשאית, פרודוקטיביות הנהג וכן בטיחות וחיסכון בדלק. שירותים אחרים כוללים, בין השאר, מימון, ליסינג, ביטוח, פתרונות IT ופעולות לוגיסטיות. ערכי הליבה של החברה הם בטיחות, איכות סביבה ואיכות.

מעבר לאתר

וולוו ציוד מכני הנדסי (צמ"ה)

וולוו ציוד מכני הנדסי VCE מציעה מגוון רחב של כלי צמ"ה איכותיים, חסכוניים בצריכת דלק, בטוחים, וידידותיים לסביבה ולמפעיל, עם שירות איכותי ,יעיל ומיומן לכל לקוחותיה מסביב לעולם. מגוון הכלים המוצעים כולל למעלה מ-150 דגמים שונים ובהם מחפרים, מעמיסים אופניים, ציוד סלילה ומובילי עפר מפרקיים. חברת "מאיר" החלה בייבוא ציוד מכני הנדסי של חברת וולוו BM בשנת 1971. איכות הכלים בשילוב עם רמת השירות של "מאיר", הביאו לכך שבשנים האחרונות דגמי הצמ"ה של וולוו תופסים מעמד בכיר בפלחי השוק העיקריים בו הם מתמודדים.

מעבר לאתר

Volvo אוטובוסים

וולוו אוטובוסים הינה מהספקיות המובילות בעולם לפתרונות תחבורה. אנו מציעים אוטובוסים עירוניים ובין-עירוניים מובחרים, רכבים ושלדות אוטובוס. וולוו אוטובוסים מפעילה ספקי מכירות ב-85 מדינות, ורשת שירות גלובלית עם יותר מ-1,500 סוכנויות וסדנאות.

 

Zhong Tong אוטובוסים

Zhongtong Bus Holding Co, זונגטונג, הוא מותג המייצר אוטובוסים כבר למעלה מארבעים שנה. בזונגטונג מועסקים למעלה מ-4,000 עובדים. המותג מספק מגוון אוטובוסים בדגמים שונים, המציעים פתרונות לשוק התיירותי ולשוק התחבורה הציבורית. החברה מייצרת אוטובוסים מונעי דיזל, חשמל, גז טבעי ומימן, ותוצרתו נפוצה בסין וביותר מתשעים מדינות על פני היבשות, כולל ישראל. לישראל משווקים אוטובוסים העונים על התקינה האירופאית כנדרש. החברה שמה כמטרות-על את נושא הבטיחות, האיכות, החדשנות והשמירה על איכות הסביבה.

 

 

הונדה רכבים

חברת "מאיר" קיבלה את הזיכיון לייבא מכוניות הונדה בשנת 1989 וכך בישרה לשוק הישראלי על עידן חדש של רכבים יפניים איכותיים. ב-1992 החלה חברת מאיר בייבוא אופנועים וטרקטורונים מבית הונדה. הדגמים הראשונים שייבואו לישראל מארה"ב היו דגמי הסיוויק אשר מיד עם השקתם הפכו להצלחה מסחררת בשוק הישראלי ולאחר מכן דגמי האקורד. כיום יש בישראל רשת ענפה של מרכזי שרות מודרניים ורשת מכירות בפריסה רחבה.

מעבר לאתר

הונדה אופנועים

בספטמבר 1948 הקים סויצ'ירו הונדה, את הונדה מוטור, מתוך הבנה שקיים צורך בתחבורה זולה ובסיסית בזמנים הקשים של יפן אחרי מלחמת העולם השנייה.
בראשית דרכה, ייצרה הונדה מנוע עזר לאופניים, ועד לשנת 1960 יצרה החברה אופנועים בלבד. החל משנה זו היא התחילה לייצר גם מכוניות קטנות בעיקר לשוק היפני. במהלך שנות ה 60 התקדמה החברה בפיתוח ושיפור האופנועים שייצרה, ובהדרגה הם הפכו ברי השוואה ולעתים אף עלו על האופנועים האירופאים שהובילו באותה תקופה. תהליך זה בא במקביל להשתתפות המסיבית במרוצי אופנועים, ובמיוחד במרוצי הגראנד פרי שם הונדה השיגה עליונות בקטגוריות רבות. ב – 1969 הוציאה הונדה אופנוע שיהפוך אותה ליצרנית מובילה. היה זה ה- CB750, אופנוע כביש בעל מנוע ארבע צילינדרים לרוחב שעלה בכוח מנועו בצורה משמעותית על אופנועיי המתחרים. מרגע זה הפכה הונדה ליצרן האופנועים הגדול בעולם ומאז היא מובילה את התחום.
בתחום האופנועים הציגה הונדה בסוף שנות ה-70 את הגולד ווינג, אופנוע גדול ממדים שמתאים במיוחד לשוק האמריקאי. הוא מיוצר מאז ללא הפסקה בנימכר בעיקר בארצות הברית כשהוא הולך ומשמין וכיום מגיע נפח מנועו ל-1800 סמ"ק. ב- 1992 הובילה הונדה את שוק אופנועיי הסופר ספורט הגדולים כשהיא מציגה את ה- CBR900RR שהיה אופנוע חזק במיוחד וייחודו במשקל הקל שלו. מגמה זו המשיכה מאז אצל כל יצרניות האופנועים אך להונדה זכות ראשונים.

מעבר לאתר

הונדה מנועים וגנרטורים

מנועי הונדה בהספקים מ 1.0 כ"ס עד 25 כ"ס מסופקים ליצרני ציוד מגוון בעולם כולו, ובהם יצרני גנראטורים, משאבות, ציוד גנון ועוד. הונדה מייצרת על בסיס מנועים אלו ציוד מושלם ואיכותי במיוחד: גנראטורים, משאבות, מכסחות דשא, גוזמי גדר חי, מפוחים וציוד מגוון. מחלקה נפרדת בתוך הונדה, מייצרת מנועים ימיים חיצוניים בהספקים הנעים בין 2 כ"ס ועד 250 כ"ס. כלל המוצרים באגף מובילים את כל השוק בחדשנות ומספקים יתרונות רבים וברורים למשתמש הסופי. מגוון רחב מהציוד המיוצר על ידי הונדה מיובא ומסופק ע"י חברת "מאיר" במשך שנים רבות ללקוחות המוסדיים והפרטיים ולשביעות רצונם.

מעבר לאתר

רנו משאיות

תובלת יבשתית מניעה את הכלכלה העולמית המודרנית ומקשרת את העסקים לכל השווקים בעולם Renault-Trucks מספקת שירותים באיכות גבוהה, באופן מדויק, מהיר ומותאם ללקוח. חברת Renault-Trucks היא החברה השנייה בגודלה בקבוצת וולוו העולמית. Renault-Trucks מתכננת,מייצרת ומפיצה את המגוון הגדול והרחב ביותר של רכבים מסחריים לתחומי האספקה,ההפצה,הבנייה,ההובלה למרחקים ארוכים, ואף ליישומים צבאיים. כמו גם שירותים ייעודיים לרכבים ושירותים ייעודיים לפונקציות הובלה. התכנון והייצור של הרכבים מתבצעים בצרפת. מדיניות החברה,השירותים שהיא מעניקה ורשת ההפצה של Renault-Trucks מבטיחים איכות ושירות ברמה בינלאומית תוך הקפדה על אספקת חלקים ביותר מ-100 מדינות. Renault-Trucks מעסיקה יותר מ-14,000 עובדים ולרשותה 1,200 נקודות מכירה ושירות באירופה,4 מפעלי ייצור בצרפת ו-8 מרכזי הרכבה בעולם.

מעבר לאתר

Volvo Selekt

Volvo Selekt הינה תוכנית בינלאומית של יצרן הרכב Volvo למכירת מכוניות מבעלות קודמת בסטנדרט הגבוה ביותר הכולל אחריות יבואן.

התוכנית מיושמת בעשרות שווקים בעולם, ומציגה רמת איכות גבוהה בכל הקשור לבדיקות איכות ובטיחות המתבצעות לרכב לפני מכירתו.

לאחר בדיקות האיכות והבטיחות, מתבצע תהליך הכנה מקיף של הרכב למכירה הכולל את החותמת Selekt, המעניקה 12 חודשי אחריות.

Volvo Selekt מבטיחה לכם שקיפות מלאה, שקט נפשי וראש שקט בקניית וולוו מבעלות קודמת.

מעבר לאתר

פולסטאר

Polestar הוא מותג רכב שוודי שהוקם בשנת 1996 על ידי חברת Flash Engineering, שנרכשה בשנת 2015 על ידי חברת וולוו. משרדיה הראשיים נמצאים ליד העיר גטבורג (שוודיה), וייצור כלי הרכב מתבצע ברפובליקה העממית של סין.

מעבר לאתר

Lynk & Co

Lynk & Co הינו מותג רכב פרימיום עולמי, הנוצר כמיזם משותף של Geely Auto Group בשיתוף Volvo Car Group.

המותג נחשב לצעיר במיוחד בשוק העולמי, ומסיבה זו הוא מעז לאתגר את תעשיית הרכב המבוססת על היצע העונה על הצרכים והדרישות של הדור החדש.

החזון של Lynk & Co הוא להביא אור חדש לפתרונות ניידות עירונית, עם שפה עיצובית חדשה לחלוטין ומגוון מוצרים ושירותים שיובילו מהפכה בתחום.

מעבר לאתר

NIU

(NASDAQ: NIU) NIU הוקמה בשנת 2014 ומאז מספקת מגוון פתרונות תחבורה חשמלית חכמה לשיפור איכות החיים והסביבה.

החברה הסינית פועלת בלמעלה מ-50 מדינות ומציעה מגוון עשיר של מוצרים וקטגוריות: אופנועים חשמליים, קטנועים חשמליים, קורקינטים חשמליים ואופניים חשמליים. הכלים מבוססים G5 ונתמכים באפליקציה מתקדמת המציגה מיקום בזמן אמת, מערכת התראות בגין גניבה, דיאגנוסטיקה, טיפול בתקלות OTA ועוד.

מעבר לאתר

Segway-Ninebot

Segway-Ninebot נוסדה בשנת 1999 בארצות הברית ונרכשה על ידי חברת Ninebot הסינית בשנת 2015. החברה הייתה הראשונה בעולם שהציגה פתרונות תחבורה חשמלית אישיים.

ה-Segway PT עתיר הפטנטים והטכנולוגיה פועל עד היום בעיקר במגזר העסקי: חברות סיור וכוחות ביטחון. במרוצת השנים הציעה החברה את ה-Segway mini שאפשר פתרון נגיש ובר-השגה למיליוני לקוחות בארץ ובעולם.

מעבר לאתר